Polskie piękno na Wyspach Brytyjskich. Nowa klinika medycyny estetycznej dr Ewy Berlińskiej w Londynie
Polscy lekarze to na Wyspach Brytyjskich ceniona grupa zawodowa. Specjaliści wielu rozmaitych dziedzin stale zdobywają zaufanie coraz szerszego grona pacjentów – zarówno Polaków, jak i Brytyjczyków. Dzięki temu polskie gabinety medyczne nieustannie się rozwijają. Popularność i uznanie zyskują również gabinety medycyny estetycznej. Nie inaczej jest w przypadku nowo otwartej w zachodniej części Londynu kliniki znanej na Wyspach Brytyjskich polskiej specjalistki dr Ewy Berlińskiej. Eva Cure to miejsce stworzone z myślą o potrzebach estetycznych rodaków oraz pozostałych mieszkańców Wysp.
2018-09-17, 20:05

Dr Ewa Berlińska to lekarz wielu specjalizacji. Zajmuje się nie tylko medycyną estetyczną, jest również alergologiem, homeopatą, a przede wszystkim cenionym dermatologiem. Od wielu lat pracuje na Wyspach, pomagając rozwijać właśnie dermatologię i z powodzeniem prowadząc własny gabinet w Irlandii. Sukces osiągnęła także w Polsce, gdzie również ma własną klinikę. Teraz do tych dwóch miejsc dołączyła trzecia lokalizacja – w londyńskiej dzielnicy Ealing, licznie zamieszkiwanej przez Polaków. Eva Cure znajduje się w samym centrum Ealingu przy Ealing Broadway, gdzie w okolicy znajduje się m.in. polski kościół. Ta wyjątkowa, tętniąca życiem ulica posiada teraz także miejsce, które oferuje specjalistyczne zabiegi z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

 

Eva Cure proponuje leczenie i pielęgnację skóry zgodnie ze złotymi standardami  medycyny estetycznej. Szeroka oferta zabiegów adresowana jest do indywidualnych potrzeb pacjentów. Doktor Berlińska specjalizuje się w zabiegach z użyciem nici liftingujących, dzięki którym można szybko i skutecznie nadać twarzy młody wygląd. Zajmuje się również leczenie łysienia androgenowego, popularnego zarówno wśród pań, jak i panów. To właśnie mężczyzn ten problem dotyka w większym stopniu, a stosowana w Eva Cure bardzo skuteczna metoda z użyciem prostego i efektywnego systemu Regenera Activa przyciąga wielu pacjentów. Ponadto w klinice można wykonać szereg specjalistycznych badań, takich jak: analiza pierwiastkowa włosa, dzięki której poprzez ocenę typu metabolizmu dobierana jest właściwa dieta czy test na powszechną i uciążliwą nietolerancję pokarmową oraz testy alergiczne. Jako dermatolog dr Ewa Berlińska specjalizuje się również w leczenia trądziku, co stanowi kolejny atrakcyjny element oferty Eva Cure, z jakiego korzystają szczególnie młodzi  pacjenci.

 

Na obczyźnie poczucie zaopiekowania jest szczególnie ważne. W klinice dr Ewy Berlińskiej pacjent otrzyma nie tylko usługę na najwyższym poziomie, ale też ciepłą i serdeczną atmosferę. 

 

Więcej informacji na www.evacure.co.uk

KONTAKT / AUTOR
Wiktoria W. Juchniewicz
508 659 731
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy