Chwila SPA w domu. Francuska marka kosmetyczna Qiriness w Polsce
Profesjonalna pielęgnacja w połączeniu z filozofią spokoju ducha dały rezultat w postaci efektywności i przyjemności płynących ze stosowania kosmetyków francuskiej marki Qiriness, która zyskuje coraz większą popularność na polskim rynku. W świecie wszechogarniającego pędu Qiriness proponuje chwile wytchnienia w domowym SPA i zapewnia produkty tworzone dla zdrowia i piękna skóry oraz spokoju umysłu.
2018-09-17, 19:58

Marka

Qiriness to dość młoda marka, istniejąca od 2004 roku. Jednak już od momentu powstania kieruje się wyjątkową, niespotykaną dotąd ideą tworzenia kosmetyków, których działanie pielęgnacyjne oraz sposób aplikowania przypominają prywatne, a zarazem skuteczne i przynoszące, odprężenie SPA w domu. Pragnieniem założycielki Qiriness było zaoferowanie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta, ukazujących zarówno jego piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Dlatego dbałość o skuteczność składników aktywnych i o przyjemność płynącą ze zmysłowych chwil stosowania kosmetyków dały efekty maksymalnie zbliżone do tych, jakie proponują profesjonalne gabinety SPA.

 

Kosmetyki

Opracowywane i produkowane w renomowanych szwajcarskich laboratoriach, kosmetyki Qiriness gwarantują najwyższą jakość. Testowane dermatologicznie, wolne od parabenów wpisują się w kolejną koncepcję realizowaną przez markę – poszukiwania piękna w naturze. W warunkach codziennego życia skóra narażona jest na szereg szkodliwych substancji i zanieczyszczeń, sprawiających, że staje się ona podatna m.in. na alergie. Aby temu zapobiec i zaspokoić potrzeby wszystkich typów skóry, również tych wrażliwych, Qiriness starannie dobiera składniki swoich kosmetyków, stosując te, które są delikatne i bezpieczne, a także chronią przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi.

 

Wyjątkowe formuły 

Naturalne składniki komponowane są w formuły. Tą, na której został zbudowany sukces marki, jest ekskluzywna formuła zamknięta w kompleksie EOS. Energy – energia, Oxygen – tlen, Serenity – spokój to elementy będące podstawą większości kosmetyków marki. Składa się na nie pięć składników aktywnych, które działają odprężająco, poprzez co realizuje się koncepcja SPA w domu. Qiriness oferuje także kosmetyki dedykowane mężczyznom. Te również bazują na specjalnym kompleksie – CED (Control, Energy, Defense) – opartym na trzech składnikach aktywnych.

 

Qiriness to połączenie efektywności wysokiej jakości składników zawartych w odpowiednio dobranych kompleksach wraz z dbałością o gwarancje relaksu związaną ze stosowaniem kosmetyków. Dzięki tej marce SPA w domu jest możliwe, teraz również w Polsce.

KONTAKT / AUTOR
Wiktoria W. Juchniewicz
508 659 731
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy