Naturalna i ułożona przez cały dzień fryzura? Teraz to możliwe, dzięki nowej, autorskiej paście do włosów z aktywnym węglem bambusowym od Shake Your Head
Najlepiej w życiu stworzyć coś nowego, z własnym logo. Nie reklamować innych, tylko siebie – właśnie ta myśl oraz wieloletnie doświadczenie oparte na wnikliwej obserwacji sprawiły, że na rynku pojawił się kolejny autorski produkt Grzegorza Duży głównego stylisty fryzur i twórcy marki Shake Your Head.
2018-07-26, 16:05

Klientki bardzo lubią produkty sygnowane logo Shake Your Head. Autorskie formuły Grzegorza Duży wyróżnia staranny dobór naturalnych składników aktywnych np. zawarte w lotionie i lakierze włókna owsa. Po ich wpływem tworzy się siateczka, która sprawia, że włos staje się mięsisty i uniesiony. – Chodzi o to, by włos się ruszał, nie był przylegający. Kiedy klientka idzie, to widać, że włos „idzie” razem z nią – podkreśla Grzegorz Duży.

 

Najnowszy autorski produkt sygnowany logo Shake Your Head to pasta modelująca do układania włosów, gwarantująca naturalny wygląd i utrzymująca fryzurę na długo. To możliwe, bo jak wszystkie kosmetyki Shake Your Head pasta przepełniona jest szeregiem naturalnych składników, które zapewniają włosom nawilżenie i blask. Są to m.in. woski pszczele, wosk z liści kencji, kwasy tłuszczowe pochodzenia naturalnego oraz aktywny węgiel bambusowy, który kontroluje błyszczenie się włosów, nadając im delikatny, szary odcień. – Zazwyczaj pasty są mocne i trudne do wtarcia. Pasta Shake Your Head jest bardziej kremem, po roztarciu wchłania się we włosy i odżywia je pozostawiając elastycznymi i nieposklejanymi, po prostu naturalnymi – wyjaśnia Grzegorz Duży główny stylista marki Shake Your Head.

 

We wrześniu marka planuje wypuszczenie odżywki, działającej na zasadzie zakwaszania. Poprzez odpowiednie pH odżywka będzie naturalnie domykać łuskę włosową, a włos stanie się wygładzony i odżywiony. Trwają również prace nad specjalnym szamponem.

 

„Odkryj naturę swoich włosów” to hasło przyświecające idei produktów tworzonych pod marką Shake Your Head. Ale Grzegorz Duży to nie tylko produkty i salon fryzjerski. To marka sama w sobie. 25 lat doświadczenia i zdobytej przez ten czas wiedzy pozwoliły stworzyć profesjonalny, stale rozwijający się biznes z pasją. I niezwykle inspirującą koncepcję tunelu. – Tunel jest drogą – tłumaczy Grzegorz – A na końcu tunelu jest wizja. Wyjściami zawsze wchodzą jakieś osoby, ktoś zostaje na dłużej, ktoś jest tylko na chwilę, ale to nie jest złe, bo wzajemnie sobie pomagamy. Choć czasami współpraca może też wiele zabrać, bo to, co dobre dla innych, nie zawsze jest dobre dla nas – zaznacza. Mimo to, jak mówi, działanie daje szczęście, ważne, by obrać cel wędrówki i z niego nie zbaczać – W życiu trzeba podjąć decyzję i wybrać jeden kierunek, w którym można pracować nad wieloma rzeczami – podsumowuje.

 

Cena pasty 80 zł 

www.shakeyourhead.pl

KONTAKT / AUTOR
Wiktoria W. Juchniewicz
508 659 731
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy