W te święta podaruj najbliższym… piękny uśmiech
Czas najwyższy na bożonarodzeniowe prezenty. Czym zaskoczyć najbliższych w tym roku? Odpowiedź jest prosta – uśmiechem. W końcu jest on nierozłącznym elementem tego magicznego czasu. Dlaczego więc nie miałby znaleźć się również pod choinką?
2019-12-16, 14:52

Uśmiech czyni cuda

Wygląd ma dla nas istotne znaczenia. W szczególności wygląd naszego uśmiechu. Może być on powodem radości i pewności siebie, ale też kompleksów. Tego drugiego nie chcemy. Chcemy natomiast szczęścia, powodzenia, udanych relacji. Wszystko to zapewnia ta prosta czynność – uśmiechanie. Dzięki niemu czujemy pozytywną energię i wyzwalamy ją również w innych osobach. To w święta dzieją się bożonarodzeniowe cuda, a to właśnie wtedy uśmiechamy się najwięcej.

Kultowy trend świątecznym upominkiem

Piękny uśmiech jest marzeniem wielu z nas. Tzw. hollywoodzki uśmiech to niesłabnący trend ostatnich lat. Biały, lśniący, ale przy tym naturalny znajduje się na szczycie naszych osobistych list pragnień. Z pewnością też tych bożonarodzeniowych. Wbrew pozorom spełnienie tego marzenia nie jest trudne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów gabinety stomatologiczne oferują świąteczne vouchery i okazje, dzięki którym będziemy uśmiechać się jeszcze częściej, nie tylko od święta.

Sposób na śnieżnobiały uśmiech

Piękny uśmiech to przede wszystkim zdrowe i białe zęby – mówi dr Dorota Stankowska, stomatolog Stankowscy & Białach w Poznaniu – Samo wybielanie to jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej – dodaje specjalistka. Trudno więc odmówić słuszności przypuszczeniu, że zabieg wybielania zębów będzie w pełni trafionym prezentem. Krótki i niewymagający – ucieszy zarówno panie, jak i panów, starszych i młodszych. Można go wykonać zarówno w gabinecie, jak i nawet samemu w domu. Warto jednak pamiętać, że metoda domowa jest przeprowadzana pod kontrolą stomatologa, tak by była skuteczna i bezpieczna. – W przypadku tej metody zadaniem stomatologa jest przygotowanie specjalnej nakładki, którą pacjent będzie samodzielnie wypełniał preparatem i zakładał na zęby – wyjaśnia dr Stankowska. Proste, prawda?

Piękno od zaraz

Chcemy, aby świąteczne prezenty zaskakiwały, wywoływały radość i spełniały marzenia. Dlatego w Stankowscy & Białach Stomatologia w tygodniu przedświątecznym (16-20 grudnia) czeka wyjątkowa okazja – zapisując się w tym terminie na zabieg wybielania specjalny pakiet Power White będzie czekać w świątecznej cenie. To nie wszystko – ze względu na bardzo duże zainteresowanie świąteczną promocją, będzie ona obowiązywać jeszcze dłużej – do końca roku.


Więcej informacji na: www.stankowscybialach.pl

KONTAKT / AUTOR
Wiktoria W. Juchniewicz
508 659 731
ZAŁĄCZNIKI
sb73.jpg
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy